Ing. Miloš Bělehrad -Výrobní ředitel

July 17, 2017

Ing. Miloš Bělehrad nastoupil na pozici Výrobního ředitele ve společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk, a.s.V červenci nastoupil na pozici Výrobního ředitele - Production Director ve skupině PrimeCell Ing. Miloš Bělehrad. Bude odpovědný za vývoj nových produktů, řízení procesů výroby a distribuce.
Ing. Miloš Bělehrad vystudoval VUT v Brně, obor Biomedicínské inženýrství, část studií absolvoval na technické univerzitě RWTH Aachen v Německu.
Od roku 2009 realizoval návrh spánkových laboratoří v Kardiovaskulárním spánkovém výzkumném centru, včetně podílení se na jeho klinicko-výzkumném programu. Toto centrum je součástí projektu Mezinárodního centra klinického výzkumu ICRC, v úzké spolupráci s americkou Mayo Clinic.
Následně pracoval pro mezinárodní společnost SIAD v ČR, na pozici Manažer integrovaného systému, zodpovídal za implementaci a udržování systému kvality a bezpečnosti pro oblast výroby.
Působí jako konzultant pro oblast vědy a výzkumu pro soukromé i státní instituce, věnuje se vědecké a publikační činnosti a vzdělávání zdravotnického personálu. Přehled hlavních publikací zde: Publikace Ing. Milos Belehrad

Back to previous page

 

PrimeCell Therapeutics a.s. je biotechnologická společnost vyvíjející léčivé přípravky z lidských buněk s cílem zlepšit kvalitu lidského života. Využíváme přirozené léčivé a regenerativní vlastnosti buněk. Speciálními manipulacemi ovlivňujeme vlastnosti buněk tak, aby léčebného účinku bylo dosaženo v postižených tkáních.

 

 

Využíváme přirozených léčivých a regenerativních vlastností buněk a jejich součástí. Speciálními ověřenými postupy ovlivňujeme vlastnosti buněk tak, abychom dosáhli léčebného účinku v postižených tkáních.

PrimeCell Therapeutics a.s. poskytuje pacientům nové metody vysoce personalizované efektivní léčby, které využívají lidské buňky a tkáně a to především v případech, kdy stav pacientů nelze léčit běžnými léčivy nebo jinou konvenční metodou, či je-li léčba lidskými buňkami pro pacienta šetrnější. Bude se věnovat především přípravě autologních a alogenních léčivých přípravků pro ortopedické indikace, ischemické choroby, kožní defekty nebo hojení ran.

 

Jedním ze základů aktivit PrimeCell Therapeutics a.s je intenzivní spolupráce s renomovanými tuzemskými a světovými vědeckými institucemi a klinickými centry s cílem využít výsledky základního výzkumu v klinické praxi, a to co nejrychleji ku prospěchu pacientů. Dále bude rozvíjena dosavadní síť více než sto klinických center a partnerů v České republice a v zahraničí.

 

PrimeCell Therapeutics a.s. byl založen v roce 2007. Je jedním z nejvýznamnějších investorů v Evropě v oblasti regenerativní medicíny. Vlastní a provozuje vysoce moderní vývojovou a výrobní infrastrukturu pro aplikovaný vývoj, zpracování a výrobu lidských buněk a tkání. Ve svém portfoliu má téměř 8000 m2 laboratorních prostor, z toho 2000 m2 cGMP zázemí pro vývoj a výrobu buněčných a tkáňových produktů. Více o infrastruktuře PrimeCell Therapeutics a.s. naleznete na www.natic.cz a www.4medi.cz

 

  About us
who we are
corporate Overview executive
and non-executive

directors
our history
partnerships and our
responsibility
Advanced & Cell Therapy

Key programs & products
current products
products in the pipeline
stories
Research
our innovative strategy
research areas
our developments
co-operation opportunites
Media
news
PrimeCell in media
odborné publikace
photogallery
corporate identity
About 4MEDi

Contact us
contact us
informace pro akcionáře
PrimeCell Therapeutics a.s.
Sídlo: Jáchymova 26/2 Praha 1/ 110 00
Office: U Plynárny 1002/97 Praha 10/ 101 00

Praha / Brno / Ostrava / New York / Singapore / Jeddah
© by primecell | pupečníková krev | design by upsala