News

November 5, 2017
čára

Poklad nebo biologický odpad? Aneb dotepání pupečníku není překážkou odběru perinatálních tkání.

Kdy je správný čas na přestřižení pupeční šňůry? Lze i při dotepání pupečníku odebrat pupečníkovou krev a tkáň pupečníku?

read more >>

October 26, 2017
čára

Další úspěšná akce Slovenského centra tkaniv a buniek

PR tým Slovenského centra tkaniv a buniek uspořádalo informativní dny pro statutární zástupkyně Unie mateřských center. Cílem tohoto setkání bylo rozšířit povědomí o odběru pupečníkové krve a tkáně pupečníku ve Slovenské republice.

read more >>

October 26, 2017
čára

Nadějná metoda léčby srdečního selhání díky aplikaci kmenových buněk z tkáně pupečníku

DALLAS, 26. září 2017 - Podle nové studie zveřejněné v magazínu American Heart Association může léčba srdečního selhání pomocí kmenových buněk získaných z tkáně pupečníku vést k pozoruhodnému zlepšení funkce srdečního svalu.

read more >>

October 24, 2017
čára

Ing. Michal Zahradníček poskytl rozhovor pro slovenské noviny Náš svet. Pacienta chceme vyliečiť.

Penta vstúpila do českej biotechnologickej firmy PrimeCell. Jej zakladateľ Michal Zahradníček hovorí o výhodách tohto spojenia.

Rozhovor si můžete přečíst zde

October 23, 2017
čára

Bc. Dominika Csabová — Back Office and Marketing Assistant

Bc. Dominika Csabová nastoupila do společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. na pozici Back Office and  Marketing Assistant, kde se bude věnovat administrativě, správě sociálních sítí a spolupráci s oddělením PR a marketingu při různých úkonech spojených s prezentací společnosti.

read more >>

October 13, 2017
čára

Bc. Luisa Drobná — Back Office Assistant

Bc. Luisa Drobná joined National Cell and Tissue Centre as a Back Office Assistant where she arranges administrative work, personnel agenda, translations and anything necessary for sustaining smooth running of the company.

read more >>

October 6, 2017
čára

Úspěšná tisková konference Slovenského centra tkanív a buniek

Slovenské centrum tkanív a buniek jako sesterská společnost Národního Centra Tkání a Buněk,  uspořádala v Bratislavě dne 29. 9. 2017 tiskovou konferenci na téma „Zázraky ľudského tela“ alebo súčastnosť a perspektíva regeneratívnej medicíny v Slovenskej republike za účasti MUDr. Gabriela Pallaye,CSc. a RNDr. Evy Matějkové.

read more >>

October 4, 2017
čára

POKLAD NEBO BIOLOGICKÝ ODPAD?

Porod jako unikátní možnost uchovat perinatální kmenové buňky z pupečníkové krve, tkáně pupečníku a placenty

read more >>

September 29, 2017
čára

MUDr. Serhiy Forostyak, Ph.D. Head of Experimental Laboratory

Dr Forostyak has graduated from a Faculty of Medicine at Ternopil’ State Medical University, Ukraine in 2005 (with honours). After receiving his first degree specialization in the field of general surgery (2008) Dr. Forostyak has continued his education at the 2nd Faculty of Medicine, Charles University in Prague and Institute of Experimental Medicine, Czech Academy of Sciences.

read more >>

September 8, 2017
čára

Mgr. Iveta Minaříková — Development assistent

Mgr. Iveta Minaříková joined Národní centrum tkání a buněk, a.s. as a Development Assistant where her responsibility is mainly scientific and research activity on the product development from the human tissues and cells.

read more >>

August 2, 2017
čára

Mgr. Renáta Chlumská — Back Office Assistant

Mgr. Renáta Chlumská joined Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. as a Back Office Assistant where her responsibility is mainly personnel agenda but also arranging and organizing other necessary activities and tasks including specific translations.

read more >>

July 10, 2017
čára

Mgr. Ondřej Štec — Projektový manažer

Mgr. Ondřej Štec joined the Národní centrum tkání a buněk, a.s.. as a project manager. He will participate in the preparing of grant applications for research, development and growtht of the company and in the realisation of individual projects.

read more >>

<< previous 1 
...
 3 4 
5
6 7 
...
 28  next >>

 

PrimeCell Therapeutics a.s. je biotechnologická společnost vyvíjející léčivé přípravky z lidských buněk s cílem zlepšit kvalitu lidského života. Využíváme přirozené léčivé a regenerativní vlastnosti buněk. Speciálními manipulacemi ovlivňujeme vlastnosti buněk tak, aby léčebného účinku bylo dosaženo v postižených tkáních.

 

 

Využíváme přirozených léčivých a regenerativních vlastností buněk a jejich součástí. Speciálními ověřenými postupy ovlivňujeme vlastnosti buněk tak, abychom dosáhli léčebného účinku v postižených tkáních.

PrimeCell Therapeutics a.s. poskytuje pacientům nové metody vysoce personalizované efektivní léčby, které využívají lidské buňky a tkáně a to především v případech, kdy stav pacientů nelze léčit běžnými léčivy nebo jinou konvenční metodou, či je-li léčba lidskými buňkami pro pacienta šetrnější. Bude se věnovat především přípravě autologních a alogenních léčivých přípravků pro ortopedické indikace, ischemické choroby, kožní defekty nebo hojení ran.

 

Jedním ze základů aktivit PrimeCell Therapeutics a.s je intenzivní spolupráce s renomovanými tuzemskými a světovými vědeckými institucemi a klinickými centry s cílem využít výsledky základního výzkumu v klinické praxi, a to co nejrychleji ku prospěchu pacientů. Dále bude rozvíjena dosavadní síť více než sto klinických center a partnerů v České republice a v zahraničí.

 

PrimeCell Therapeutics a.s. byl založen v roce 2007. Je jedním z nejvýznamnějších investorů v Evropě v oblasti regenerativní medicíny. Vlastní a provozuje vysoce moderní vývojovou a výrobní infrastrukturu pro aplikovaný vývoj, zpracování a výrobu lidských buněk a tkání. Ve svém portfoliu má téměř 8000 m2 laboratorních prostor, z toho 2000 m2 cGMP zázemí pro vývoj a výrobu buněčných a tkáňových produktů. Více o infrastruktuře PrimeCell Therapeutics a.s. naleznete na www.natic.cz a www.4medi.cz

 

  About us
who we are
corporate Overview executive
and non-executive

directors
our history
partnerships and our
responsibility
Advanced & Cell Therapy

Key programs & products
current products
products in the pipeline
stories
Research
our innovative strategy
research areas
our developments
co-operation opportunites
Media
news
PrimeCell in media
odborné publikace
photogallery
corporate identity
About 4MEDi

Contact us
contact us
informace pro akcionáře
PrimeCell Therapeutics a.s.
Sídlo: Jáchymova 26/2 Praha 1/ 110 00
Office: U Plynárny 1002/97 Praha 10/ 101 00

Praha / Brno / Ostrava / New York / Singapore / Jeddah
© by primecell | pupečníková krev | design by upsala