News

October 6, 2017
čára

Úspěšná tisková konference Slovenského centra tkanív a buniek

Slovenské centrum tkanív a buniek jako sesterská společnost Národního Centra Tkání a Buněk,  uspořádala v Bratislavě dne 29. 9. 2017 tiskovou konferenci na téma „Zázraky ľudského tela“ alebo súčastnosť a perspektíva regeneratívnej medicíny v Slovenskej republike za účasti MUDr. Gabriela Pallaye,CSc. a RNDr. Evy Matějkové.

read more >>

October 4, 2017
čára

POKLAD NEBO BIOLOGICKÝ ODPAD?

Porod jako unikátní možnost uchovat perinatální kmenové buňky z pupečníkové krve, tkáně pupečníku a placenty

read more >>

September 29, 2017
čára

MUDr. Serhiy Forostyak, Ph.D. Head of Experimental Laboratory

Dr Forostyak has graduated from a Faculty of Medicine at Ternopil’ State Medical University, Ukraine in 2005 (with honours). After receiving his first degree specialization in the field of general surgery (2008) Dr. Forostyak has continued his education at the 2nd Faculty of Medicine, Charles University in Prague and Institute of Experimental Medicine, Czech Academy of Sciences.

read more >>

September 8, 2017
čára

Mgr. Iveta Minaříková — Development assistent

Mgr. Iveta Minaříková joined Národní centrum tkání a buněk, a.s. as a Development Assistant where her responsibility is mainly scientific and research activity on the product development from the human tissues and cells.

read more >>

August 2, 2017
čára

Mgr. Renáta Chlumská — Back Office Assistant

Mgr. Renáta Chlumská joined Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. as a Back Office Assistant where her responsibility is mainly personnel agenda but also arranging and organizing other necessary activities and tasks including specific translations.

read more >>

July 10, 2017
čára

Mgr. Ondřej Štec — Projektový manažer

Mgr. Ondřej Štec joined the Národní centrum tkání a buněk, a.s.. as a project manager. He will participate in the preparing of grant applications for research, development and growtht of the company and in the realisation of individual projects.

read more >>

July 9, 2017
čára

Ing. Miloš Bělehrad — Production Director

Ing. Miloš Bělehrad was selected for Production Director position in Národní Centrum Tkání a Buněk, a.s.

read more >>

June 23, 2017
čára

Podporujme mladé vědce v Moravskoslezském kraji

Herbert Pavera, poslanec TOP 09 za Moravskoslezský kraj, dnes uspořádal konferenci na půdě Poslanecké sněmovny, která se věnovala aplikaci vědy a podpoře vzniku nejen biotechnologických firem. Konference se zúčastnili zástupci státních institucí, akademické sféry i úspěšných podniků ze severní Moravy.

read more >>

June 21, 2017
čára

Společnost SCLnow zavádí ISO/TC 276 v oblasti Biotechnologie

V rámci standardizace procesů společnosti SLCnow byla dne 14. Května 2017 podána žádost o registraci normy ISO / TC276 v oblasti biotechnologie a v oblasti analýzy a zpracování dat. 

read more >>

June 16, 2017
čára

PrimeCell Bioscience rozvíjí spolupráci s akademickými institucemi v Ostravě a připravil zázemí pro investice do medicínských technologií včetně peněz rizikového kapitálu.

V biotech parku 4MEDi v Ostravě rozvíjí spolupráci s akademickými institucemi z regionu.

read more >>

June 13, 2017
čára

Ing. Tamara Gorecká — Key Account Manager

Ing. Tamara Gorecká was selected for Key Account Manager position in PrimeCell Advanced Therapy Inc. as a sales team member and will be responsible for implementing marketing and sales strategy of all company products in the Slovak Republic.

read more >>

May 16, 2017
čára

Léčba chronických ran s využitím amniové membrány přinesla vynikající výsledky

V LDN Humpolec byla zahájena pilotní studie na léčbu ran amniovou membránou. Nyní, po několika týdnech léčby amniovou membránou, již můžeme prokázat signifikantní zlepšení stavu rány u vybraných pacientů a potvrdit předpokládaný účinek amniové membrány. Aplikace amniové membrány urychlila proces hojení a obnova kožního krytu probíhala bez viditelných známek jizvení.

read more >>

<< previous 1 
...
 3 4 
5
6 7 
...
 28  next >>

 

PrimeCell Therapeutics a.s. je biotechnologická společnost vyvíjející léčivé přípravky z lidských buněk s cílem zlepšit kvalitu lidského života. Využíváme přirozené léčivé a regenerativní vlastnosti buněk. Speciálními manipulacemi ovlivňujeme vlastnosti buněk tak, aby léčebného účinku bylo dosaženo v postižených tkáních.

 

 

Využíváme přirozených léčivých a regenerativních vlastností buněk a jejich součástí. Speciálními ověřenými postupy ovlivňujeme vlastnosti buněk tak, abychom dosáhli léčebného účinku v postižených tkáních.

PrimeCell Therapeutics a.s. poskytuje pacientům nové metody vysoce personalizované efektivní léčby, které využívají lidské buňky a tkáně a to především v případech, kdy stav pacientů nelze léčit běžnými léčivy nebo jinou konvenční metodou, či je-li léčba lidskými buňkami pro pacienta šetrnější. Bude se věnovat především přípravě autologních a alogenních léčivých přípravků pro ortopedické indikace, ischemické choroby, kožní defekty nebo hojení ran.

 

Jedním ze základů aktivit PrimeCell Therapeutics a.s je intenzivní spolupráce s renomovanými tuzemskými a světovými vědeckými institucemi a klinickými centry s cílem využít výsledky základního výzkumu v klinické praxi, a to co nejrychleji ku prospěchu pacientů. Dále bude rozvíjena dosavadní síť více než sto klinických center a partnerů v České republice a v zahraničí.

 

PrimeCell Therapeutics a.s. byl založen v roce 2007. Je jedním z nejvýznamnějších investorů v Evropě v oblasti regenerativní medicíny. Vlastní a provozuje vysoce moderní vývojovou a výrobní infrastrukturu pro aplikovaný vývoj, zpracování a výrobu lidských buněk a tkání. Ve svém portfoliu má téměř 8000 m2 laboratorních prostor, z toho 2000 m2 cGMP zázemí pro vývoj a výrobu buněčných a tkáňových produktů. Více o infrastruktuře PrimeCell Therapeutics a.s. naleznete na www.natic.cz a www.4medi.cz

 

  About us
who we are
corporate Overview executive
and non-executive

directors
our history
partnerships and our
responsibility
Advanced & Cell Therapy

Key programs & products
current products
products in the pipeline
stories
Research
our innovative strategy
research areas
our developments
co-operation opportunites
Media
news
PrimeCell in media
odborné publikace
photogallery
corporate identity
About 4MEDi

Contact us
contact us
informace pro akcionáře
PrimeCell Therapeutics a.s.
Sídlo: Jáchymova 26/2 Praha 1/ 110 00
Office: U Plynárny 1002/97 Praha 10/ 101 00

Praha / Brno / Ostrava / New York / Singapore / Jeddah
© by primecell | pupečníková krev | design by upsala