News

June 21, 2017
čára

Společnost SCLnow zavádí ISO/TC 276 v oblasti Biotechnologie

V rámci standardizace procesů společnosti SLCnow byla dne 14. Května 2017 podána žádost o registraci normy ISO / TC276 v oblasti biotechnologie a v oblasti analýzy a zpracování dat. 

read more >>

June 16, 2017
čára

PrimeCell Bioscience rozvíjí spolupráci s akademickými institucemi v Ostravě a připravil zázemí pro investice do medicínských technologií včetně peněz rizikového kapitálu.

V biotech parku 4MEDi v Ostravě rozvíjí spolupráci s akademickými institucemi z regionu.

read more >>

June 13, 2017
čára

Ing. Tamara Gorecká — Key Account Manager

Ing. Tamara Gorecká was selected for Key Account Manager position in PrimeCell Advanced Therapy Inc. as a sales team member and will be responsible for implementing marketing and sales strategy of all company products in the Slovak Republic.

read more >>

May 16, 2017
čára

Léčba chronických ran s využitím amniové membrány přinesla vynikající výsledky

V LDN Humpolec byla zahájena pilotní studie na léčbu ran amniovou membránou. Nyní, po několika týdnech léčby amniovou membránou, již můžeme prokázat signifikantní zlepšení stavu rány u vybraných pacientů a potvrdit předpokládaný účinek amniové membrány. Aplikace amniové membrány urychlila proces hojení a obnova kožního krytu probíhala bez viditelných známek jizvení.

read more >>

May 5, 2017
čára

MUDr. Kateřina Fialová, Ph.D. Lékař

MUDr. Kateřina Fialová, Ph.D. started to work in the company Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. as a physician in April 2017. She is responsible for the participation in the scientific and research activities of the employer, especially the development of products from human tissues and cells, animal and clinical trials of PrimeCell products, communication with medical institutions in the area of ??human tissue utilization, lecture and publishing activities.

read more >>

April 24, 2017
čára

Bezpečnější nakládání s tkáněmi a buňkami

Národní centrum tkání a buněk velmi vítá podpis novely Zákona o lidských tkáních a buňkách. Jde o významný a důležitý krok, který sjednotí kódování všech tkání a buněk v rámci EU a také požadavky na dovoz tkání a buněk z nečlenských zemí. Z alfanumerického kódu bude možné vyčíst původ tkání včetně tkáňového zařízení, které tkáně opatřilo. Novela tak de facto zamezí nelegálním spekulacím s lidskými tkáněmi. Přijetím novely se Evropa stane zcela bezpečným zpracovatelem tkání a nebude nijak možné ani využít nelegálně opatřené tkáně ze zemí mimo EU.

read more >>

April 11, 2017
čára

Národní Centrum Tkání a Buněk získalo opět nejvyšší dodavatelské hodnocení od Fakultní nemocnice Brno

Zveřejnění výsledků vyhodnocení dodavatelů od Fakultní nemocnice Brno znamenalo pro Národní Centrum Tkání a Buněk opětovné získání nejvyššího hodnocení, tedy kategorie A.

read more >>

April 6, 2017
čára

Ing. Michaela Prudíková – Laborant úseku kontroly kvality

Ing. Michaela PrudíkováIng. Michaela Prudíková nastoupila do společnosti Národní centrum tkání a buněk, a.s. na novou pozici Laborant úseku kontroly kvality. Je absolventkou Mendelovy univerzity v Brně, Agronomická fakulta, a v současné době dále pokračuje v kombinované formě doktorského studia oboru Molekulární biologie a genetika živočichů. Pracovní zkušenosti získala během doktorského studia na studijních stážích na pracovištích Výzkumného ústavu veterinárního lékařství, Akademie věd ČR,  Zemědělské fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a v akreditované agrogenomické laboratoři LamGen,s.r.o. Zde získala praktické zkušenosti pro práci v akreditované laboratoři. Své znalosti z humánní oblasti si rozšířila v Akreditovaném kvalifikačním kurzu - Odborné laboratorní metody ve zdravotnictví. Mezi její zájmy patří turistika, cestování, jóga a zvířata.

March 27, 2017
čára

Prime Cell láká do Ostravy biotechnologické start-upy ze zahraničí. Inkubátor sází na propojení oborů

  • Společnost Prime Cell, která se zabývá regenerativní medicínou, oddělila vlastní vývoj od bioinkubátoru pro start-upy a rozdělila se na dvě nové firmy.
  • Pro inkubátor hledá nadějné výzkumníky v cizině, základem je to, že budou řešit problémy v různých oborech.
  • Prime Cell chce letos zahájit testování léku na ucpané tepny na lidech.

read more >>

March 27, 2017
čára

Musím dávat pozor, jestli zase netlačím na pilu, říká nová šéfka prodeje v PrimeCellu

  • Nová šéfka prodeje ve skupině PrimeCell Šárka Vitásková neskrývá celosvětové ambice.
  • Vitásková pracuje pro PrimeCell Advanced Therapy, jež vyvíjí léčivé přípravky z lidských buněk.
  • Do firmy přišla po 17 letech práce pro farmaceutickou firmu Zentiva, která patří koncernu Sanofi.

read more >>

March 22, 2017
čára

Mgr. Petra Štěpánková — Key Account Manager

Mgr. Petra Štěpánková was selected to fill the job position of Key Account Manager for the company PrimeCell Advanced Therapy Inc. As a member of the sales team she will be responsible for active sales of the key products of the company and identifying potential of the clients in the Czech Republic.

read more >>

March 21, 2017
čára

Renáta Průchová — Key Account Manager

In March, Renáta Průchová joined the PrimeCell group as the Key Account Manager. She will be responsible for the sales of all products in the Czech Republic.

read more >>

<< previous 1 
...
 3 4 
5
6 7 
...
 27  next >>

 

PrimeCell Therapeutics a.s. je biotechnologická společnost vyvíjející léčivé přípravky z lidských buněk s cílem zlepšit kvalitu lidského života. Využíváme přirozené léčivé a regenerativní vlastnosti buněk. Speciálními manipulacemi ovlivňujeme vlastnosti buněk tak, aby léčebného účinku bylo dosaženo v postižených tkáních.

 

 

Využíváme přirozených léčivých a regenerativních vlastností buněk a jejich součástí. Speciálními ověřenými postupy ovlivňujeme vlastnosti buněk tak, abychom dosáhli léčebného účinku v postižených tkáních.

PrimeCell Therapeutics a.s. poskytuje pacientům nové metody vysoce personalizované efektivní léčby, které využívají lidské buňky a tkáně a to především v případech, kdy stav pacientů nelze léčit běžnými léčivy nebo jinou konvenční metodou, či je-li léčba lidskými buňkami pro pacienta šetrnější. Bude se věnovat především přípravě autologních a alogenních léčivých přípravků pro ortopedické indikace, ischemické choroby, kožní defekty nebo hojení ran.

 

Jedním ze základů aktivit PrimeCell Therapeutics a.s je intenzivní spolupráce s renomovanými tuzemskými a světovými vědeckými institucemi a klinickými centry s cílem využít výsledky základního výzkumu v klinické praxi, a to co nejrychleji ku prospěchu pacientů. Dále bude rozvíjena dosavadní síť více než sto klinických center a partnerů v České republice a v zahraničí.

 

PrimeCell Therapeutics a.s. byl založen v roce 2007. Je jedním z nejvýznamnějších investorů v Evropě v oblasti regenerativní medicíny. Vlastní a provozuje vysoce moderní vývojovou a výrobní infrastrukturu pro aplikovaný vývoj, zpracování a výrobu lidských buněk a tkání. Ve svém portfoliu má téměř 8000 m2 laboratorních prostor, z toho 2000 m2 cGMP zázemí pro vývoj a výrobu buněčných a tkáňových produktů. Více o infrastruktuře PrimeCell Therapeutics a.s. naleznete na www.natic.cz a www.4medi.cz

 

  About us
who we are
corporate Overview executive
and non-executive

directors
our history
partnerships and our
responsibility
Advanced & Cell Therapy

Key programs & products
current products
products in the pipeline
stories
Research
our innovative strategy
research areas
our developments
co-operation opportunites
Media
news
PrimeCell in media
odborné publikace
photogallery
corporate identity
About 4MEDi

Contact us
contact us
informace pro akcionáře
PrimeCell Therapeutics a.s.
Sídlo: Jáchymova 26/2 Praha 1/ 110 00
Office: U Plynárny 1002/97 Praha 10/ 101 00

Praha / Brno / Ostrava / New York / Singapore / Jeddah
© by primecell | pupečníková krev | design by upsala